Meeskond

noaKoguduse juhid on koguduse õpetaja ja juhatus.

Koguduse täiskogusse kuuluvad kõik konfirmeeritud koguduse liikmed, kes eelmisel või jooksval kalendriaastal on käinud armulaual ning tasunud liikmemaksu.

Täiskogu koosolek kutsutakse kokku iga nelja aasta tagant. Täiskogu valib juhatuse, kelle ülesanneteks on olla koguduse vaimulikule toeks koguduse usulisel ja kõlbelisel ülesehitamisel ja edendada koguduse tegevust; koguduse vara valitsemine ning majandustegevuse ja raamatupidamise korraldamine; koguduse majandusaasta aruande ja eelarve koostamine. Koguduse õpetaja on ameti poolest juhatuse liige.

Koguduse õpetaja on Andres Tsumakov.

Juhatus

Valitud 13.01.2013

Peep Heinaste – juhatuse esimees

Juhatuse liikmed:

• Siret Heinaste
  • Katre Nukka
  • Sven Karro
  • Anne Türk

Revident

Havo Türk. Järelvalve koguduse majandustegevuse üle.

Organist

Siret Heinaste. Lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia kirikumuusik-muusikaõpetaja erialal. Koguduses töötanud 9 aastat.

Kalmistuvaht-kirikuteenija

Toomas Heinaste. Hoiab korras surnuaia ja kiriku, abistab vaimulikku jumalateenistuse ettevalmistamisel ja läbiviimisel

Kodulehekülje toimetaja

Kodulehekülje toimetamisega tegeleb Jaanus Klaas