Kiri kogudusele

Seoses Vabariigi Valitsuse välja kuulutatud eriolukorraga ja EELK Konsistooriumi korraldusega koroonaviiruse haiguse COVID-19 oleme ka oma koguduses teinud muudatusi. Välja kuulutatud pühapäevased jumalateenistused ja täiskogu koosolek ei toimu kuni uute korraldusteni.

Piiblitunde on võimalik kuulata Pereraadio ja Raadio 7 vahendusel. Vikerraadiost ja Klassikaraadiost kantakse üle hommikupalvusi. Salvestatud jumalateenistusi on võimalik kuulata- vaadata interneti vahendusel. Pihi- ja armulaua soovi korral pöörduda õpetaja poole tel. 53 406 396 või e- kirjaga lheinaste@hot.ee ja kokku leppida aeg.

Vajadusel kutsuge õpetaja koju. Lugegem ka ise Piiblit ja palvetagem. Leerikool jätkub interneti vahendusel. Matusetalitused toimuvad vastavalt vajadusele.

Palvetagem usalduses Issanda poole, et Tema heidaks armu ja paneks piiri viiruse levikule. Palvetagem haigete tervenemise pärast. Palvetagem hingerahu pärast kõikidele inimestele ja nende
lähedastele, keda viirus on juba puudutanud. Palvetagem rahu, tasakaalu ja õigete otsuste eest viiruse vastases võitluses. Viimaks palvetagem, et me kõiges ja kõikjal oleksime Issanda igavesti
õnnistavates ja hoidvates kätes.

Rahusooviga
Lea Heinaste